Dura Lex Polonia
 COPOLA
CACIB Warszawa 2008, sędzia Viva Maria Soleckyj-Szpunar
klasa otwarta, ex.1, CWC, BOS, CACIB
Dura Lex Polonia COPOLA
2,5 roku
Dura Lex Polonia COPOLA
2,5 roku
Dura Lex Polonia COPOLA 18 miesięcy
Dura Lex Polonia COPOLA 18 miesięcy
Dura Lex Polonia COPOLA 18 miesięcy,
Dura Lex Polonia COPOLA 16 miesięcy,
Dura Lex Polonia COPOLA 16 miesięcy,
Dura Lex Polonia COPOLA 16 miesięcy,
Dura Lex Polonia COPOLA 10 miesięcy
Dura Lex Polonia COPOLA 9 miesięcy
Dura Lex Polonia COPOLA 7 miesięcy,
Polski Klub Dobermana, Bydgoszcz 2006,
klasa szczeniąt vp1,
NAJLEPSZE SZCZENIĘ POLSKIEGO KLUBU DOBERMANA '06
Dura Lex Polonia COPOLA 7 miesięcy,
Polski Klub Dobermana, Bydgoszcz 2006,
klasa szczeniąt vp1,
NAJLEPSZE SZCZENIĘ POLSKIEGO KLUBU DOBERMANA '06
Dura Lex Polonia COPOLA 5 miesięcy
Dura Lex Polonia COPOLA 5 miesięcy
Dura Lex Polonia COPOLA
19 miesięcy
Dura Lex Polonia COPOLA
19 miesięcy
Dura Lex Polonia COPOLA
19 miesięcy
Dura Lex Polonia COPOLA
15 miesięcy
Dura Lex Polonia COPOLA
15 miesięcy

Dura Lex Polonia COPOLA


urodzona 20.01.2006 r.


ze skojarzenia : CARTAGINA Bene Meritus x Sant Kreal REMBRANDT


CHAMPION POLSKI


BEST PUPPY OF POLISH DOBERMAN CLUB '06, sędzia Merete Daalgard (DK)

JUNIOR WINNER, BEST JUNIOR, BOS, RES-CACIB, CACIB


WYSTAWA KLUBOWA, BYDGOSZCZ 2006, KLASA SZCZENIĄT, VP.1
NAJLEPSZE SZCZENIĘ POLSKIEGO KLUBU DOBERMANA '06, sędzia Merete Daalgard (DK)
CACIB Sopot 2006, klasa szczeniąt vp.2, sędzia Avi Marshak (IL)
World Dog Show, CACIB Poznań 2006, klasa młodzieży, ex, sędzia M. Kozłowska
CWC Bydgoszcz 2007,
klasa młodzieży, ex.1, Zwycięzca młodzieży, sędzia E. Chwalibóg
CACIB Opole 2007,
klasa młodzieży, ex.2, sędzia W. Myszkowski
CWC Bydgoszcz 2007,
klasa młodzieży, ex.2, sędzia Z. Ostrowski
CWC Grudziadz 2007,
klasa młodzieży, ex.1, Zwycięzca młodzieży, Best junior, sędzia
W. Myszkowski
CACIB Szczecin 2007,
klasa młodzieży, ex.3, sędzia P. Śliwka
CACIB Warszawa 2007,
klasa młodzieży, ex.2, sędzia T. Borkowski
CWC Toruń 2007, klasa otwarta, ex.1, CWC, sędzia W. Myszkowski
CACIB Białystok 2007, klasa pośrednia, ex.2, sędzia B. Szczepkowska
CWC Słupsk 2007, klasa pośrednia, ex.1, CWC, sędzia Gilarski
Mid and East Europa Cup, CACIB Poznań 2007, klasa pośrednia, ex.4, sędzia A. Tits (RU)
CACIB Rzeszów 2007, klasa otwarta, ex.2, sędzia E. Bukład
CACIB Leszno 2008, klasa otwarta, ex.2, sędzia Lars Edeheimer (SE)

CACIB Warszawa 2008, klasa otwarta, ex.1, CWC, BOS, CACIB, sędzia Viva Maria Soleckyj-Szpunar
CACIB Sopot 2008, klasa otwarta, ex.2, Res-CACIB, sędzia E. Chwalibóg
CACIB Poznań 2008, klasa championów, ex.2, sędzia Cristian Stefanescu (RO)

PT. PTH


powrót
O nas | Aktualności | Psy | Suki | Szczeniaki | Mioty | Galeria | Linki | Księga Gości | Kontakt
Copyright 2008-2018, Dura Lex Polonia Partnerzy: Wykonanie: FilarBiznesu.pl